Usługi

Usługi

Podstawę działalności naszej firmy stanowi dostarczanie kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych. Oferujemy Klientom systemy usprawniające komunikację, świadczymy usługi w zakresie budowy, modernizacji oraz kompleksowej obsługi sieci teleinformatycznych.
Posiadamy szeroką gamę urządzeń sieciowych wiodących producentów, od najmniejszych rozwiązań stanowiskowych, aż po rozbudowane systemy korporacyjne. Doradzamy w zakresie optymalnego doboru rozwiązań.

W ofercie mamy pełne wyposażenie telekomunikacyjne dla firm i różnego typu instytucji, m.in. centrale telefoniczne, serwery telekomunikacyjne, telefony systemowe, analogowe, ISDN i VoIP, urządzenia faksowe i wielofunkcyjne. Oferujemy profesjonalne doradztwo przy zakupie, korzystne ceny i szybki czas realizacji zamówień.

Sieci teleinformatyczne

Realizujemy usługi związane z budową sieci teleinformatycznych, w tym komputerowych sieci przewodowych (np. Ethernet), bezprzewodowych Wi-Fi i światłowodowych oraz sieci telefonicznych. Oferujemy usługę kompleksową – od projektu sieci, poprzez wykonanie okablowania do prowadzenia nadzoru i utrzymania sieci.

Szczególny nacisk kładziemy na dobór odpowiedniej technologii i infrastruktury sprzętowej. Oferujemy usługi instalacji okablowania i konfiguracji urządzeń sieciowych, zarówno pasywnych jak i aktywnych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu wdrażamy sprawdzone rozwiązania gwarantujące bezproblemową eksploatację przez lata.

Wyposażamy naszych Klientów w najwyższej klasy sprzęt telekomunikacyjny. Dostarczamy i konfigurujemy wszelkiego rodzaju urządzenia sieciowe, m.in.:

 • routery, switche, firewalle karty sieciowe renomowanych producentów,
 • szafy teleinformatyczne, patchpanele, gniazda, przełączniki,
 • serwery i systemy magazynowania danych,
 • systemy VoIP i centrale telefoniczne,
 • urządzenia dostępowe WLAN,
 • konwertery światłowodowe, multiplexery i modemy.

Centrale telefoniczne

Prowadzenie nowoczesnego biznesu bez sprawnej wymiany informacji nie jest w dzisiejszych czasach możliwe. Aby zapewnić efektywną i skuteczną komunikację wewnątrz przedsiębiorstwa, przygotowaliśmy specjalną ofertę central telefonicznych. Każda dostępna w naszym asortymencie centrala to nowoczesne, sprawdzone rozwiązanie renomowanego producenta. Szeroki wybór modeli o zróżnicowanej funkcjonalności pozwoli na dopasowanie systemu do potrzeb i oczekiwań.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem firmy Platan, wiodącego dostawcy rozwiązań telekomunikacyjnych w Polsce. Producent oferuje bogaty wybór central telefonicznych, od urządzeń najmniejszych, obsługujących jedynie kilku abonentów, po rozbudowane systemy korporacyjne dla kilkuset użytkowników. Centrale telefoniczne Platan doskonale sprawdzają się w profesjonalnych zastosowaniach oferując szereg nowoczesnych funkcji.

montaż i konfiguracja

Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze różnego typu central telefonicznych. Konfigurujemy ważne dla Klientów usługi: przekierowania, wdzwaniania, taryfikatory, kierowanie ruchu, funkcje głosowe, rejestrację rozmów, ruch IP oraz VoIP i wiele innych. Dokładamy starań aby Klienci mogli w pełni wykorzystać zakupiony sprzęt. Instalujemy i konfigurujemy nowe urządzenia, wdrażamy dodatkowe usługi, rozbudowujemy systemy, przenosimy funkcjonujące centrale do nowych lokalizacji.

Wszelkie prace rozpoczynamy zawsze od zapoznania się z potrzebami Klienta, przedstawienia możliwości, zaproponowania optymalnego rozwiązania. Każda instalacja kończy się wstępnym przeszkoleniem dla pracowników i pozostawieniem dokumentacji.

naprawa i konserwacja

Centrala telefoniczna jest urządzeniem, które w każdej firmie musi działać stabilnie i niezawodnie. Jej awaria lub nieprawidłowa praca nawet przez stosunkowo niedługi czas może wiązać się z wymiernymi stratami.

Dlatego też naszym Klientom zapewniamy sprawną pomoc w przypadku różnego rodzaju awarii, zdalną lub na miejscu w zależności od rodzaju problemu.

Zapewniamy profesjonalne usługi serwisowe, krótkie terminy reakcji na zgłoszenie, zaś firmom, których funkcjonowanie bez komunikacji jest niemożliwe udostępniamy na czas naprawy sprzęt zastępczy.

obsługa bieżąca

Sprawne funkcjonowanie komunikacji wewnątrz firmy i dobór usług precyzyjnie dopasowanych do rzeczywistych potrzeb nie są możliwe bez dokładnej analizy stanu bieżącego. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każde wdrożenie nowego rozwiązania pociąga za sobą koszty, dlatego potrafimy dopasować sprzęt ściśle do potrzeb Klienta tym samym ograniczając zbędne wydatki.

Naszym Klientom proponujemy także prowadzenie stałej, bieżącej obsługi urządzeń telekomunikacyjnych w celu zapewnienia maksymalnego stopnia niezawodności ich systemów.

Punkt handlowy

Prowadzimy sprzedaż sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego. W naszym punkcie handlowym Klienci mogą zakupić m.in.

 • komputery domowe stacjonarne,
 • laptopy, tablety,
 • monitory,
 • sprzęt sieciowy,
 • drukarki, faksy, urządzenia wielofunkcyjne,
 • materiały esploatacyjne, tusze, tonery,
 • telefony stacjonarne klasyczne, systemowe, ISDN, VoIP,
 • centrale i serwery telekomunikacyjne,
 • akcesoria do rozbudowy central.

Serwis urządzeń

Naprawiamy i rozbudowujemy komputery wszelkich marek. Instalujemy oprogramowanie, usuwamy problemy zarówno sprzętowe, jak i programowe.

Świadczymy pełen zakres telekomunikacyjnych usług serwisowych, obejmujący m.in.

 • naprawy i modyfikacje sieci teleinformatycznych,
 • konserwacje systemów telekomunikacyjnych,
 • naprawy i obsługę urządzeń telekomunikacyjnych,
 • dostawę i wymianę materiałów eksploatacyjnych.

Prowadzimy serwis pogwarancyjny sprzętu telekomunikacyjnego, m.in. central telefonicznych, telefonów, telefaksów różnych producentów. Na czas prowadzonej naprawy staramy się zaoferować urządzenia zastępcze.