Rozwiązania

Rozwiązania

Podstawą działalności firmy Tele-Plus jest realizacja usług i dostarczanie rozwiązań w branży telekomunikacyjnej. Dzięki stałej współpracy z wiodącymi producentami sprzętu telekomunikacyjnego jesteśmy w stanie oferować najnowocześniejsze systemy łączności, dokładnie dostosowane do konkretnych potrzeb i wymagań Klienta. Wdrażamy rozwiązania o różnej skali – od najmniejszych (choć także bardzo nowoczesnych) przeznaczonych dla kilku abonentów aż po duże sieci korporacyjne obsługujące kilkuset użytkowników.

O wyborze konkretnego rozwiązania decydować powinien nie tylko rozmiar, ale przede wszystkim ścisłe dopasowanie do indywidualnych potrzeb oraz zestaw oferowanych, a przydatnych w danej branży dodatkowych funkcjonalności, które pomogą realizować własną działalność w sposób prostszy, efektywniejszy i bardziej ekonomiczny.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem central telefonicznych firmy Platan, wiodącego polskiego producenta urządzeń telekomunikacyjnych, oferującego najnowocześniejsze cyfrowe centrale telefoniczne różnej pojemności. Jak pokazuje wieloletnie doświadczenie, centrale Platan doskonale sprawdzają się w profesjonalnych zastosowaniach wielu różnych branż oferując nowoczesne funkcje w przystępnej cenie.

Aby ułatwić potencjalnym Klientom decyzję o wyborze konkretnego modelu przedstawiamy proste zestawienie wybranych funkcjonalności przydatnych w poszczególnych branżach z sugestią wyboru modelu centrali odpowiedniego w danym przypadku.