Rozwiązania

dla jednostek służby zdrowia

Przykładowe funkcjonalności

  • obsługa numeru 112 w centrach zarządzania kryzysowego – przekazywanie informacji o numerze osoby zgłaszającej zdarzenie do służb, do których rozmowa jest przekierowywana,
  • kolejkowanie połączeń z informacją o pozycji w kolejce i przewidywanym czasie oczekiwania,
  • zintegrowane nagrywanie rozmów dostosowane do wymagań Ministerstwa Zdrowia i NFZ dla potrzeb nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej,
  • współpraca z zewnętrznymi rejestratorami rozmów,
  • możliwość wysyłania przy pomocy komputera wiadomości SMS, np. z przypomnieniem o zbliżającej się wizycie lekarskiej,
  • obsługa wielu połączeń dzwoniących pacjentów, przy wykorzystaniu Inteligentnej Dystrybucji Ruchu,
  • możliwość automatycznego kierowania dzwoniących do wybranych poradni w ramach centrum medycznego,
  • informacje o numerze osoby dzwoniącej, z możliwością jego przypisania do danej osoby w bazie danych,
  • wybieranie numerów telefonów pacjentów z komputerowych baz danych aplikacji medycznych,
  • współpraca central z programami w centrach zarządzania kryzysowego,

Sugerowane rozwiązania

Platan Prima

do 22 użytkowników

Platan Prima

Centrala Platan Prima to pierwsza tej klasy centralka z polem komutacyjnym IP, która umożliwia korzystanie z tanich rozmów w technologii VoIP. Oferuje zaawansowane funkcje, jak poczta głosowa, nagrywanie rozmów oraz zdalne zarządzanie przez przeglądarkę internetową.

Idealna dla rynku SOHO, mikrofirm, niewielkich oddziałów, punktów usługowych lub sklepów, liczących do kilkunastu pracowników, a także dla domów jedno- i wielorodzinnych. Plug & Talk - prosta w konfiguracji i użytkowaniu, gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka.

zobacz więcej »
Platan Proxima

do 28 użytkowników

Platan Proxima

IP PBX Server Proxima powstał w odpowiedzi na rosnące potrzeby małych i średnich firm, liczących od kilku do kilkudziesięciu osób pracujących lokalnie i zdalnie w jednej lub wielu lokalizacjach. Wraz z PBX Serverem Libra tworzy nową rodzinę serwerów telekomunikacyjnych, bazujących na sprawdzonych i jednocześnie innowacyjnych rozwiązaniach sprzętowych i programowych firmy Platan.

Inteligentna Dystrybucja Ruchu wraz z kolejkowaniem oczekujących połączeń, nagrywaniem rozmów, pocztą głosową i rozwiniętymi scenariuszami menu głosowego umożliwi profesjonalną obsługę intensywnego ruchu telefonicznego nawet przez niewielką firmę.

Innowacyjne rozwiązanie Zobacz, Kto Mówi uatrakcyjni codzienne kontakty telefoniczne dzięki przekazowi wideo. Kompaktowa, uniwersalna obudowa pozwoli na dowolny montaż - na ścianie lub w szafie teleinformatycznej.

zobacz więcej »
Platan Libra

od 16 użytkowników

Platan Libra STD

PBX Server Libra to produkt najnowszej generacji, wykorzystujący technologię VoIP, przeznaczony dla firm liczących od kilkudziesięciu do 1000 pracowników. Libra zapewnia bezpieczeństwo pracy i pełną dowolność połączeń - w dowolnej technologii, z dowolnego typu telefonu, z dowolnym systemem operacyjnym, a teraz również w dowolnej obudowie - RACK lub STD do powieszenia na ścianie.
Libra jest przyjazna zarówno dla użytkownika, jak i dla instalatora.

Inteligentna Dystrybucja Ruchu wraz z kolejkowaniem połączeń, nagrywaniem rozmów i zaawansowanymi scenariuszami menu głosowego pozwolą na profesjonalną obsługę nawet intensywnego ruchu telefonicznego. Innowacyjne rozwiązanie Zobacz, Kto Mówi uatrakcyjni codzienne kontakty telefoniczne dzięki przekazowi wideo.

zobacz więcej »